Serdecznie zapraszamy do ciekawego świata pożyczek!

Online i bez bik? Jak to wykorzystać?

W obecnych czasach szybkiego życia, turbulentnego i ciągle zmieniającego się otoczenia, praktycznie nieograniczonych możliwości nabycia, coraz większe znaczenie nabywają szybkie pożyczki oraz kredyty. Zachowanie płynności finansowej, często może być podtrzymane właśnie za pomocą usługi szybkiej pożyczki. Szybka pożyczka online często jest bardzo korzystną ofertą, lecz wymaga odpowiedniego podejścia, przemyślenia, terminowej spłaty oraz niedużej kwoty samej pożyczki. Tego typu oferty łatwych i szybkich pieniędzy wynikają z sytuacji wystąpienia pewnej potrzeby. Taką potrzebę przedstawimy na konkretnym przykładzie.

Jak można wykorzystać szybką pożyczkę i jakie oferty będą odpowiedzią na konkretną potrzebę? Przedstawimy, na krótkim przykładzie oraz pokażemy oferty, które będą najlepszym rozwiązaniem oraz są bardzo korzystnymi rozwiązanymi do pewnego progu pożyczonej kwoty.

Czy szybka pożyczka online bez bik musi się zawsze kojarzyć z negatywną ofertą, z której głównie korzystają osoby postawione pod „ściągną” Można pokusić się o hipotezę, że jest inaczej.

Potrzeba: Załóżmy, że przedsiębiorca, mikro przedsiębiorca, który prowadzi jednoosobową działalność gospodarczą, chce kupić drukarkę laserową do firmy. Przedsiębiorca posiada majątek, który jest odłożony na długoterminowych lokatach, których ruszanie i przeznaczenie na zakup drukarki jest nieopłacalne. Pozostały kapitał pozwala przedsiębiorcy przeżycie, utrzymanie rodziny oraz opłatę bieżących zobowiązań i kontrahentów. Nie za bardzo na rękę jest przeznaczenie dodatkowych 500 zł na drukarkę.

Załóżmy, że dzisiaj jest 1 maja. Przedsiębiorca wie że 28 maja kończy się termin wypłaty środków za bardzo duży projekt, na którym sporo zyska. Czy przedsiębiorca musi czekać do 28 maja i dopiero od czerwca korzystać z nowej drukarki?

Przedsiębiorca potrzebuje zrobić koszt, w celu odliczenia podatku. Z drugiej strony przedsiębiorca wie, że będzie miał większe zyski w maju. Pieniądze można pożyczyć bez dodatkowego kosztu prowizji i oprocentowania pozwala mu na zrobienie tego kosztu, czyli zakupu sprzętu, w tym przypadku drukarki. 28 maja przedsiębiorca oddaje 500 zł, czyli tyle ile i tak chciał przeznaczyć na drukarkę. W czerwcu przedsiębiorca płaci mniejsze podatki, pomniejszone o wartość zakupionego sprzętu, czyli jeszcze zyskuje. Nie miałby takiej możliwości, gdyby nie pożyczka, na zasadzie, słuchaj przyjacielu pożycz 500 zł –oddam ci równo 500 za 27 dni. Przyjaciel w tym wypadku odpowiada „dobrze”, ale proszę oddaj w terminie, wtedy nie wyciągnę żadnych konsekwencji.Podsumowując

Działając w taki sposób, możemy utrzymywać i poprawiać płynność finansową bez wychodzenia z domu. Oczywiście jeśli potrzebujemy większych kwot, tego typu rozwiązanie nie będzie zupełnie bezpłatnym. Zachęcamy do porównywania ofert i świadomego wyboru na naszej stronie, poświęconej porównaniu ofert szybkich pożyczek instytucji finansowych w jednym miejscu.